آیا بازنشستگی زودهنگام معلولین شرط سنی دارد؟

 با سلام ! و وقت بخیر. بنده معلول جسمی و حرکتی هستم. مدت 22 سال سابقه کار به صورت استخدام رسمی با بیمه خدمات درمانی وزارت بهداشت دارم. چطور می توانم بازنشسته شوم ؟ در صورتی که درخواست اولیه به اداره مربوطه دادم آنها شرط سنی را لحاظ کردند در ضمن من 45 سال سن دارم . با تشکر؟

اگر بیمه شما بیمه خدمات درمانی وزارت بهداشت باشد یعنی مربوط به سازمان بازنشستگی کشوری بشود و ۲۰ سال سابقه داشته باشید با توجه به میزان معلولیت تعدادی سال ارفاق می گیرید و می توانید بدون شرایط سنی بازنشسته شوید. شرط سنی را هم حق ندارند لحاظ کنند. از آنها بپرسید بر چه اساسی شرط سنی را لحاظ کردید. در غیر این صورت می توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر