آیا شکایت بابت هزینه های درمانی نتیجه می دهد؟

 سلام وقت بخیر! سوال داشتم؟ ببخشید در یک نزاع دادگاه بنده را به ده درصد دیه در حق شاکی محکوم کرده وارش هم بهش داده که دیه او شده 62 میلیون که باید بهش پرداخت کنم. چون او قبلا سه ماه طول درمان داشته حالا رفته شکایت حقوقی کرده و گفته من سه ماه که دستم شکسته طول این مدت پرستاری هم داشتم و درآمدم که نداشتم هزینه بیمارستان و.....و....پرونده تو شورای حل بوده است. امروز به دادگاه ارسال شده است. سؤال آیا بنده باز هم به خسارت محکوم میشوم ممنون اگر پاسخ بدهید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله احتمال بسیار زیاد شما بابت هزینه‌های درمانی ایشان و بیکاری ایشان به جریمه محکوم می شوید. البته تشخیص این موضوع بر عهده قاضی می‌باشد ولی به نظر می‌رسد چنین اتفاق می‌افتد و در پرونده‌های مشابه معمولاً چنین اتفاقی افتاده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر