آیا شکایت بابت هزینه های درمانی نتیجه می دهد؟

 سلام وقت بخیر! سوال داشتم؟ ببخشید در یک نزاع دادگاه بنده را به ده درصد دیه در حق شاکی محکوم کرده وارش هم بهش داده که دیه او شده 62 میلیون که باید بهش پرداخت کنم. چون او قبلا سه ماه طول درمان داشته حالا رفته شکایت حقوقی کرده و گفته من سه ماه که دستم شکسته طول این مدت پرستاری هم داشتم و درآمدم که نداشتم هزینه بیمارستان و.....و....پرونده تو شورای حل بوده است. امروز به دادگاه ارسال شده است. سؤال آیا بنده باز هم به خسارت محکوم میشوم ممنون اگر پاسخ بدهید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله احتمال بسیار زیاد شما بابت هزینه‌های درمانی ایشان و بیکاری ایشان به جریمه محکوم می شوید. البته تشخیص این موضوع بر عهده قاضی می‌باشد ولی به نظر می‌رسد چنین اتفاق می‌افتد و در پرونده‌های مشابه معمولاً چنین اتفاقی افتاده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر