درخواست ازکارافتادگی به علت متاستاز سرطان

 سلام کارشناس محترم! بنده کیا هستم از جهاد کشاورزی چالوس با خدمت نزدیک ۱۹ سال سابقه. از سال ۹۹ برج ۷ گزینش اتمام خدمت بنده رو زد من به دیوان شکایت کردم بعد دیوان رای داد چون پیمانی بودم باید تخلفات اداری بنده رو محکوم میکردند. شکایت گزینش رد شد. در بین سال ۹۹ تا الان من سرطان معده گرفتم و معده ام رو برداشتند که منجر به متاستاز شد و به غده لنفاوی زد. غیر از شکایت بنده به دیوان، مدیر اداره و یکسری از همکاران پیگیر کار بنده بودند و وزارتخانه به علت سرطان برگشت به کار منو به مدت ۶ ماه از اول برج میزنند که در بین ۶ ماه بنده اعلام از کارافتادگی کنم. از طرف دیگه رای دیوان هم میتونم ادامه بدم در تخلفات چون بنده رو با به تخلف کوچیک بیرون کردن منو راهنمایی کلی بفرمایید بنده هم در خدمت شما هستم؟ 

ممنون بنده رو راهنمایی بفرمایید و در کنار بنده باشید هر امری بفرمایید اطاعت میشه؟! میخواستم بدونم اداره سنوات بهم تعلق میگیره از کارافتادگی با این مریضی چند درصد بهم تعلق میگیره بعد تو قانون تامین اجتماعی خوندم ۷۲۰ روز قبل مریضی مبلغ حقوق محاسبه میشه من نزدیک دو سال سر کار نبودم این چطور میشه؟

با سلام! بهتر است که از کار افتادگی اقدام کنید چون وقتی از کار افتادگی اقدام کنید احتمالاً سنوات هم به شما تعلق می گیرد و اگر سرطان تان متاستاز داده باشد قطعاً ۶۶ درصد از کار افتاده می شوید و می توانید از کار افتادگی بگیرید. میانگین دو سال آخر قبل از بازنشستگی را برای شما حساب می کنند. احتمالا حقوق تان حداقل حقوق باشد. همان حداقل حقوق برای سال حساب میشود یعنی معادل ۶ میلیون تومان اگر بازنشسته تامین اجتماعی باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر