درخواست ازکارافتادگی به علت متاستاز سرطان

 سلام کارشناس محترم! بنده کیا هستم از جهاد کشاورزی چالوس با خدمت نزدیک ۱۹ سال سابقه. از سال ۹۹ برج ۷ گزینش اتمام خدمت بنده رو زد من به دیوان شکایت کردم بعد دیوان رای داد چون پیمانی بودم باید تخلفات اداری بنده رو محکوم میکردند. شکایت گزینش رد شد. در بین سال ۹۹ تا الان من سرطان معده گرفتم و معده ام رو برداشتند که منجر به متاستاز شد و به غده لنفاوی زد. غیر از شکایت بنده به دیوان، مدیر اداره و یکسری از همکاران پیگیر کار بنده بودند و وزارتخانه به علت سرطان برگشت به کار منو به مدت ۶ ماه از اول برج میزنند که در بین ۶ ماه بنده اعلام از کارافتادگی کنم. از طرف دیگه رای دیوان هم میتونم ادامه بدم در تخلفات چون بنده رو با به تخلف کوچیک بیرون کردن منو راهنمایی کلی بفرمایید بنده هم در خدمت شما هستم؟ 

ممنون بنده رو راهنمایی بفرمایید و در کنار بنده باشید هر امری بفرمایید اطاعت میشه؟! میخواستم بدونم اداره سنوات بهم تعلق میگیره از کارافتادگی با این مریضی چند درصد بهم تعلق میگیره بعد تو قانون تامین اجتماعی خوندم ۷۲۰ روز قبل مریضی مبلغ حقوق محاسبه میشه من نزدیک دو سال سر کار نبودم این چطور میشه؟

با سلام! بهتر است که از کار افتادگی اقدام کنید چون وقتی از کار افتادگی اقدام کنید احتمالاً سنوات هم به شما تعلق می گیرد و اگر سرطان تان متاستاز داده باشد قطعاً ۶۶ درصد از کار افتاده می شوید و می توانید از کار افتادگی بگیرید. میانگین دو سال آخر قبل از بازنشستگی را برای شما حساب می کنند. احتمالا حقوق تان حداقل حقوق باشد. همان حداقل حقوق برای سال حساب میشود یعنی معادل ۶ میلیون تومان اگر بازنشسته تامین اجتماعی باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر