انتقال سابقه از سپاه پاسداران به اموزش و پرورش

 سلام!خسته نباشید!  ۹سال بوده من در بیمه تامین اجتماعی سپاه پاسداران بودم .الان یک سال میشه اومدم وزارت آموزش و پرورش استخدام شدم .الان می خواهم این نه سال سابقه رو بیارم آموزش و پرورش . آموزش و پرورش هم بیمه تامین اجتماعی هستم . لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دقیقا متوجه نشدم؟! اگر شما در سپاه پاسداران در قسمتی بوده اید که بیمه تامین اجتماعی است که قطعا سابقه تان برای تامین اجتماعی محاسبه می شود و بعد از اینکه شرایط بازنشستگی از نظر تامین اجتماعی را داشتید می توانید در آموزش و پرورش بازنشسته شوید و ارتباطی به قوانین بازنشستگی خود آموزش و پرورش نخواهد داشت. اما اگر بیمه تان در سپاه پاسداران از نوع بیمه نیروهای مسلح باشد باید مابه التفاوت انتقال حق بیمه از نیروهای مسلح به تامین اجتماعی را پرداخت کنید تا این سابقه برایتان سابقه تامین اجتماعی محاسبه شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر