دیه بخیه انگشت چقدر است؟

 با سلام ! وقت بخیر! در حین انجام کار قسمتی از بند اول انگشت میانی و بند اول انگشت انگشتری دچار جراحت و منجر به عمل جراحی و حدود 30 بخیه خورد . شکل ظاهری دو بند اول انگشت های میانی و انگشتری تغییر کرده و بعد از گذشت حدود 9 ماه پیش ( ماه صفر) هنوز درد دارم .. خواستم ببینم چقدر دیه بهم تعلق میگیره؟ آیا اصولا دیه بهم تعلق میگیره؟ اگر بله میزان حداقل و حداکثر دیه چقدر محاسبه میشه؟ سپاسگزارم؟

بخیه دیه ندارد. بستگی به زخم هایی دارد که ایجاد شده است و اینکه زخم ها چه عمقی داشته باشد و اینکه آیا منتهی به خونریزی شده باشد یا نه؟ معمولاً هر زخم بین نیم درصد تا یک و نیم درصد دیه تعلق می‌گیرد. هر درصد دیه معادل ۶ میلیون تومان می شود. اگر گزارش حادثه و گزارش اورژانس داشته باشید می توانید به نتیجه برسید وگرنه بعد از گذشت این همه زمان به نتیجه نمی رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر