دیه بخیه انگشت چقدر است؟

 با سلام ! وقت بخیر! در حین انجام کار قسمتی از بند اول انگشت میانی و بند اول انگشت انگشتری دچار جراحت و منجر به عمل جراحی و حدود 30 بخیه خورد . شکل ظاهری دو بند اول انگشت های میانی و انگشتری تغییر کرده و بعد از گذشت حدود 9 ماه پیش ( ماه صفر) هنوز درد دارم .. خواستم ببینم چقدر دیه بهم تعلق میگیره؟ آیا اصولا دیه بهم تعلق میگیره؟ اگر بله میزان حداقل و حداکثر دیه چقدر محاسبه میشه؟ سپاسگزارم؟

بخیه دیه ندارد. بستگی به زخم هایی دارد که ایجاد شده است و اینکه زخم ها چه عمقی داشته باشد و اینکه آیا منتهی به خونریزی شده باشد یا نه؟ معمولاً هر زخم بین نیم درصد تا یک و نیم درصد دیه تعلق می‌گیرد. هر درصد دیه معادل ۶ میلیون تومان می شود. اگر گزارش حادثه و گزارش اورژانس داشته باشید می توانید به نتیجه برسید وگرنه بعد از گذشت این همه زمان به نتیجه نمی رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر