انتقال سابقه بازنشستگان از کشوری به تامین اجتماعی

 با سلام! روزتون بخیر ! پدرم ۱۶سال  بیمه خدمات درمانی در جهاد سازندگی داشته که  چند سال پیش بازخرید شده و حق بیمه نگرفته و بعد از آن ۱۳سال بیمه تامین اجتماعی بوده و جانباز ۲۰درصد شیمیایی میباشد که از بنیاد شهید حقوق کمی می گیرد.آیا می تواند که الان وقت بازنشستگی شان  است و البته دو سال هم خدمت سربازی بوده اند. میتواند سابقه جهاد و تامین اجتماعی را یک جا جمع کرده و حقوق بازنشستگی بگیرد؟

بله می تواند چنین کاری انجام دهد البته باید مابه التفاوت انتقال حق بیمه از جهاد سازندگی به تامین اجتماعی را پرداخت کند که چون جان بالا احتمالاً برای یکبار مابه التفاوت پرداخت نمی‌کند و هزینه‌هایش مجانی است بنابراین می‌تواند اگر شرایط سنی را داشته باشد یعنی حداقل ۵۰ سال سابقه داشته باشد با ۳۰ سال سابقه بازنشسته شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر