ساعات کار شیفتی پزشکان رسمی

 با سلام و احترام ! پزشک هستم، رسمی  و به صورت شیفتی فعالیت میکنم در یکی از شبکه های درمان.  ماهانه8 شیفت 24 ساعته را در مرکز هستم. میخواستم بدانم قوانین ساعت موظف من به چه نحوی است؟ آیا دارم اضافه کار میکنم؟ اگر جواب بله است آیا این قانونی است؟ چون من نمیخوام زوری شیفت بدهم واقعا خسته ام . روزی بالغ بر 180 مریض را پذیرش می کنم ؟ 

قوانین ساعت کاری کارمندان دولت هم تقریباً مشابه کارگران است یعنی ساعت موظف آنها به گونه‌ای است که باید ۴۴ ساعت در هفته کار کنم البته این برای کارمندانی است که به صورت صبح تا بعد از ظهر کار می کنند و برای کارکنان شیفتی قاعده فرق میکند. به نظرم در برخی ماه ها باید برایتان 7 شیفت بیفتد و در بعضی ماه ها 8 شیفت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر