شکایت برای دریافت اضافه کار به اداره کار

 سلام خسته نباشید! من نزدیک 11سال تو یه شرکت ادوات کشاورزی مونتاژکار و جوشکاری میکنم که فروشگاه قطعه تراکتور هم میفروشه! به تازگی متوجه شدم بیمه منو کارگر ساده داخل فروشگاهش رد کرده است. میشه لطفا منو راهنمای کنید برای شکایت ایا سختی کار بهم میخوره؟می بخشید فایده دارد شکایت کنم اخه خودش سختی کار بهم میدن.ان شاءالله مزاحمتون میشم چون خودم ساده هستمو این مدت گول سادگیمو خوردم؟ اقای وکیل عزیز میشه جواب منو بدید یه مورد دیگه هم هست 6ماه اول سال ساعت کاری ام 8 الی 18. هست بدون اضافه کاری پنج شنبه ها کل سال تا 8 الی 16 بدون اضافه کاری اینو میشه درخواست کرد ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما می‌توانید بابت  سختی کار به اداره کار شکایت کنید. رای مثبت بگیرید و بعد با رای مثبت آن به تامین اجتماعی مراجعه کنید ولی تامین اجتماعی قبول نمی کند چون عنوان شغلی در لیست بیمه چیز دیگری بوده است بنابراین باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. ممکن است بین شش ماه تا یک  سال طول بکشد. در مورد سوال دوم هم باید بگویم که شما ۴۴ ساعت در هفته باید کار کنید و هر چی از ۴۴ ساعت بیشتر باشد اضافه کاری برای شما تلقی می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر