آیا به جوشکاری سختی کار تعلق می گیرد؟

 با سلام ! من 8 سال تو یک کارگاه لیتوگرافی شغلم روتوش کار درجه رد شده کارم با اسید بود و یک کارگر از اون کارگاه سخت زیان آور بازنشست شد و از سال 88 رفتم جوشکاری تا امروز کارگر جوشکاری هستم و لیست جوشکار رد میشه. متاسفانه داره کارگاه بخاطر نداشتن درآمد تعطیل میکنه میگه برید برای بیمه بیکاری و آذر ماه باید کارگاه تعطیل شود. میخواستم ببینم من با لیتو گرافی و جوشکاری روی هم تا آذر ماه 20 سال 3 ماه مدام سابقه دارم. میتوانم از سخت و زیان آور استفاده کنم؟ ممنون میشم تو این شرایط کار کمکم کنید. هزینه هم داشته باشه به روی چشم فقط شیراز هستم؟ 

نظر اداره کار در این زمین مهم است. به نظر من مشاغل جوشکاری شما تاییدیه سختی کار را میگیرد. اما بابت لیتوگرافی شک دارم و بستگی به میزان آلاینده های محیط دارد. اگر واقعاً ۲۰ سال مشاغل سخت و زیان آور شما تایید شود می توانید از مزایای این قانون استفاده کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر