آیا به جوشکاری سختی کار تعلق می گیرد؟

 با سلام ! من 8 سال تو یک کارگاه لیتوگرافی شغلم روتوش کار درجه رد شده کارم با اسید بود و یک کارگر از اون کارگاه سخت زیان آور بازنشست شد و از سال 88 رفتم جوشکاری تا امروز کارگر جوشکاری هستم و لیست جوشکار رد میشه. متاسفانه داره کارگاه بخاطر نداشتن درآمد تعطیل میکنه میگه برید برای بیمه بیکاری و آذر ماه باید کارگاه تعطیل شود. میخواستم ببینم من با لیتو گرافی و جوشکاری روی هم تا آذر ماه 20 سال 3 ماه مدام سابقه دارم. میتوانم از سخت و زیان آور استفاده کنم؟ ممنون میشم تو این شرایط کار کمکم کنید. هزینه هم داشته باشه به روی چشم فقط شیراز هستم؟ 

نظر اداره کار در این زمین مهم است. به نظر من مشاغل جوشکاری شما تاییدیه سختی کار را میگیرد. اما بابت لیتوگرافی شک دارم و بستگی به میزان آلاینده های محیط دارد. اگر واقعاً ۲۰ سال مشاغل سخت و زیان آور شما تایید شود می توانید از مزایای این قانون استفاده کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر