دریافت هزینه بیمارستان آزاد از تامین اجتماعی

 سلام! عرض سلام و ارادت! در بیمارستان پارس تهران عمل جراحی دیسک کمر انجام دادم. هزینه پزشک و بیمارستان آزاد است.چه مدارکی جهت ارائه به بیمه تامین اجتماعی و دریافت وجوه باید بگیرم؟ به صورت قراردادی در شرکتی مهندس کنترل کیفیت هست ممکنه بهم حقوق ندهند؟ بیمه گفت بیش از یک ماه گواهی پزشکی مورد تایید نیست و ماه قبل حقوقم را نصفه دادن چطور پیگیری کنم؟ممنون ؟ 

میزان استراحتی که توسط پزشک تامین اجتماعی و شورای پزشکی سازمان تامین اجتماعی تایید می شود حقوق آن توسط تامین اجتماعی پرداخت می شود و مابقی باید توسط محل کار پرداخت شود. حالا اگر زمانی را استراحت کرده و تامین اجتماعی تایید نکرده است، کارفرما هم به شما حقوق نمی دهد  و هیچ کاری نمی توان کرد. برای دریافت هزینه بیمارستان باید مدارک تان را از طریق کارگزاری تامین اجتماعی در سایت قرار داده تا مورد تایید قرار گیرد. تمام هزینه هایی که انجام داده اید و مدارک پزشکی و پرونده بیمارستانی و گواهی پزشک و گواهی خرید وسایل جراحی و پزشکی را باید رعایت کنید. تامین اجتماعی درصدی از آن را طبق تعرفه دولتی پرداخت می کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر