دریافت هزینه بیمارستان آزاد از تامین اجتماعی

 سلام! عرض سلام و ارادت! در بیمارستان پارس تهران عمل جراحی دیسک کمر انجام دادم. هزینه پزشک و بیمارستان آزاد است.چه مدارکی جهت ارائه به بیمه تامین اجتماعی و دریافت وجوه باید بگیرم؟ به صورت قراردادی در شرکتی مهندس کنترل کیفیت هست ممکنه بهم حقوق ندهند؟ بیمه گفت بیش از یک ماه گواهی پزشکی مورد تایید نیست و ماه قبل حقوقم را نصفه دادن چطور پیگیری کنم؟ممنون ؟ 

میزان استراحتی که توسط پزشک تامین اجتماعی و شورای پزشکی سازمان تامین اجتماعی تایید می شود حقوق آن توسط تامین اجتماعی پرداخت می شود و مابقی باید توسط محل کار پرداخت شود. حالا اگر زمانی را استراحت کرده و تامین اجتماعی تایید نکرده است، کارفرما هم به شما حقوق نمی دهد  و هیچ کاری نمی توان کرد. برای دریافت هزینه بیمارستان باید مدارک تان را از طریق کارگزاری تامین اجتماعی در سایت قرار داده تا مورد تایید قرار گیرد. تمام هزینه هایی که انجام داده اید و مدارک پزشکی و پرونده بیمارستانی و گواهی پزشک و گواهی خرید وسایل جراحی و پزشکی را باید رعایت کنید. تامین اجتماعی درصدی از آن را طبق تعرفه دولتی پرداخت می کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر