مبنای پرداخت حقوق ازکارافتادگی از چه تاریخی است؟

 با سلام !وقتتون بخیر! من به علت تصادف و تعویض مفصل لگن از کار افتاده کلی شدم بالای ۶۶ درصد. حالا سوالی که دارم اینه که داخل برگه کمیسیون پزشکی نوشته که من در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ از کار افتاده کلی شدم،ولی نظریه کمیسیون پزشکی بدوی ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ تاریخ تشکیلش بوده و از فروردین ۱۴۰۰ برام حقوق واریز شد.طبق نامه‌ی کمیسیون پزشکی من ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ از کار افتاده شدم،میشه از سال ۹۵ تا ۱۴۰۰ را از تامین اجتماعی گرفت؟

در پاسخ به سوال شما احتمالا این حادثه که برای شما اتفاق افتاده حادثه ناشی از کار نبوده و تصادف در بیرون از محیط کار بوده است . در این حالت حقوق از تاریخ برگزاری جلسه کمیسیون برای شما محاسبه می‌شود و درست است اما اگر حادثه کاری باشد و تاریخ تحقق ازکارافتادگی سال ۹۵ زده شده باشد باید سال ۹۵ پرداخت شود. توجه داشته باشید که باید نوشته باشد تاریخ تحقق ازکارافتادگی نه تاریخ ابتلا به بیماری منجر به ازکارافتادگی.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر