مبنای پرداخت حقوق ازکارافتادگی از چه تاریخی است؟

 با سلام !وقتتون بخیر! من به علت تصادف و تعویض مفصل لگن از کار افتاده کلی شدم بالای ۶۶ درصد. حالا سوالی که دارم اینه که داخل برگه کمیسیون پزشکی نوشته که من در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ از کار افتاده کلی شدم،ولی نظریه کمیسیون پزشکی بدوی ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ تاریخ تشکیلش بوده و از فروردین ۱۴۰۰ برام حقوق واریز شد.طبق نامه‌ی کمیسیون پزشکی من ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ از کار افتاده شدم،میشه از سال ۹۵ تا ۱۴۰۰ را از تامین اجتماعی گرفت؟

در پاسخ به سوال شما احتمالا این حادثه که برای شما اتفاق افتاده حادثه ناشی از کار نبوده و تصادف در بیرون از محیط کار بوده است . در این حالت حقوق از تاریخ برگزاری جلسه کمیسیون برای شما محاسبه می‌شود و درست است اما اگر حادثه کاری باشد و تاریخ تحقق ازکارافتادگی سال ۹۵ زده شده باشد باید سال ۹۵ پرداخت شود. توجه داشته باشید که باید نوشته باشد تاریخ تحقق ازکارافتادگی نه تاریخ ابتلا به بیماری منجر به ازکارافتادگی.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر