تاخیر در پرداخت حق بیمه رانندگان

 سلام وقت بخیر بنده راننده وانت هستم و عضو اتحادیه وانت بارها و پلاک عمومی. هرماه شخصا حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت میکنم و جهت استفاده از تسهیلات حق بیمه سالی یک بار تاییدیه مربوطه را از اتحادیه دریافت و به تامین اجتماعی تحویل میدهم. اخیرا از طرف تامین اجتماعی از طریق پیامک با خبر شدم که بنده در بعضی از سالها بدلیل عدم پرداخت در یک الی دو ماه مشمول جریمه شده ام مثلا(سال ۹۶ یک ماه)سال ۹۸(سه ماه)! بنده پس از مراجعه به شعبه و اعتراض نهایتا مورد عنایت قرار گرفته و قسط بندی شدم. آیا قوانین مربوطه شامل حال بنده میباشد یا قصور از طرف شعبه مذکور میباشد لطفا راهنمایی فرمایید تشکر؟

قانونا پس از تاخیر در پرداخت حق بیمه در همان سال باید تامین اجتماعی به شما اطلاع می‌داد و جریمه تاخیر از شما وصول می شد. اشتباه از تامین اجتماعی بوده است که با تاخیر به شما گفته است ولی شما هم اشتباه کرده اید که با تاخیر پرداخت کرده اید. نهایتاً دود هر دو اشتباه  به چشم شما می رود و جریمه به نرخ روز از شما دریافت می گردد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر