تاخیر در پرداخت حق بیمه رانندگان

 سلام وقت بخیر بنده راننده وانت هستم و عضو اتحادیه وانت بارها و پلاک عمومی. هرماه شخصا حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت میکنم و جهت استفاده از تسهیلات حق بیمه سالی یک بار تاییدیه مربوطه را از اتحادیه دریافت و به تامین اجتماعی تحویل میدهم. اخیرا از طرف تامین اجتماعی از طریق پیامک با خبر شدم که بنده در بعضی از سالها بدلیل عدم پرداخت در یک الی دو ماه مشمول جریمه شده ام مثلا(سال ۹۶ یک ماه)سال ۹۸(سه ماه)! بنده پس از مراجعه به شعبه و اعتراض نهایتا مورد عنایت قرار گرفته و قسط بندی شدم. آیا قوانین مربوطه شامل حال بنده میباشد یا قصور از طرف شعبه مذکور میباشد لطفا راهنمایی فرمایید تشکر؟

قانونا پس از تاخیر در پرداخت حق بیمه در همان سال باید تامین اجتماعی به شما اطلاع می‌داد و جریمه تاخیر از شما وصول می شد. اشتباه از تامین اجتماعی بوده است که با تاخیر به شما گفته است ولی شما هم اشتباه کرده اید که با تاخیر پرداخت کرده اید. نهایتاً دود هر دو اشتباه  به چشم شما می رود و جریمه به نرخ روز از شما دریافت می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر