قطع بیمه بیکاری به علت عضو هیات مدیره بودن

 با سلام! ببخشید اینجانب از تاریخ 1399/03/11 مشمول بیمه بیکاری شدم تا مورخ 1401/01/31 مقرری واریز می شده است. از این تاریخ به به بعد  مقرری بیمه بیکاری قطع شده است. علت را جویا شدم اظهار داشتند به علت اینکه عضو هیات مدیره بوده اید قطع شده است این در حالی است که اینجانب مدیرعامل یک شرکت خدماتی هستم از سال 1386 ولی شرکت از تاریخ ثبت تاکنون هیچگونه فعالیت و درآمدی نداشته و هرساله عملکرد صفر ریال به واحد امور مالیاتی ارسال شده است. بعد سازمان محترم تامین اجتماعی صرف اینکه نام و نام خانوادگی این حقیر در اینترنت به عنوان هیات مدیره شرکت ثبت شده بیمه بیکاری را قطع نموده اند. آیا شرکتی که فقط ثبت کاغذی بوده و عملکرد صفر ریال به اداره دارایی ارائه شده  قطع بیمه بیکاری برخلاف شرع و قانون نیست ؟ راهنمایی فرمایید با سپاس؟

بر خلاف قانون است ولی تامین اجتماعی می کند و تنها راه هم شکایت به دیوان عدالت اداری است.  البته به نظر من اگر مبالغ  پرداختی را می خواهند از شما بگیرند شما هم دیگر این موضوع را ادامه ندهید چون تامین اجتماعی در هر صورت پرداخت نمی‌کند و اگر شما به دیوان عدالت اداری شکایت کنید آنها هم ممکن است بیشتر پیگیری کنند اما اگر درخواست دادند که مبالغ پرداختی را بافز پس بگیرند شما هم به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر