قطع بیمه بیکاری به علت عضو هیات مدیره بودن

 با سلام! ببخشید اینجانب از تاریخ 1399/03/11 مشمول بیمه بیکاری شدم تا مورخ 1401/01/31 مقرری واریز می شده است. از این تاریخ به به بعد  مقرری بیمه بیکاری قطع شده است. علت را جویا شدم اظهار داشتند به علت اینکه عضو هیات مدیره بوده اید قطع شده است این در حالی است که اینجانب مدیرعامل یک شرکت خدماتی هستم از سال 1386 ولی شرکت از تاریخ ثبت تاکنون هیچگونه فعالیت و درآمدی نداشته و هرساله عملکرد صفر ریال به واحد امور مالیاتی ارسال شده است. بعد سازمان محترم تامین اجتماعی صرف اینکه نام و نام خانوادگی این حقیر در اینترنت به عنوان هیات مدیره شرکت ثبت شده بیمه بیکاری را قطع نموده اند. آیا شرکتی که فقط ثبت کاغذی بوده و عملکرد صفر ریال به اداره دارایی ارائه شده  قطع بیمه بیکاری برخلاف شرع و قانون نیست ؟ راهنمایی فرمایید با سپاس؟

بر خلاف قانون است ولی تامین اجتماعی می کند و تنها راه هم شکایت به دیوان عدالت اداری است.  البته به نظر من اگر مبالغ  پرداختی را می خواهند از شما بگیرند شما هم دیگر این موضوع را ادامه ندهید چون تامین اجتماعی در هر صورت پرداخت نمی‌کند و اگر شما به دیوان عدالت اداری شکایت کنید آنها هم ممکن است بیشتر پیگیری کنند اما اگر درخواست دادند که مبالغ پرداختی را بافز پس بگیرند شما هم به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر