رای سختی کار بعد از بازنشستگی

 سلام! روز بخیر! یک راهنمایی میخواستم. شوهر من بازنشسته مترو است. تقریبأ ۱۶ماهه که بازنشسته شده است. همکارانش پیگیر شدند و مشخص شده که سختی کار بهشون تعلق میگیره و اکثر اونا به دیوان شکایت کردند و سختی کار به سابقه کارشون اضافه شده است. به شوهر من پیشنهاد دادند وشکایت کرد مرحله اول رای آورد ولی در تجدید نڟر رد شد. الان باید ما چکار بکنیم؟ گفتن از اداره کار باید مدرک بیاورید که سختی کار بهتون تعلق میگیره یانه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ باید به اداره کار دادخواست داد یا شکواییه؟

تنها راه تان شکایت به دیوان عدالت اداری است چون بازنشسته شده اید تامین اجتماعی رای سختی کار را حتی اگر تایید شود قبول نمیکند. شما ابتدا باید رای سختی کار را از اداره کار بگیرید بعد از گرفتن رای سختی کار به تامین اجتماعی مراجعه کنید. تامین اجتماعی قبول نمی کند سپس به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تامین اجتماعی را ملزم کند که حکم بازنشستگی را اصلاح نماید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر