درخواست کار سبک در هواپیمایی

 با سلام! بنده در شرکت خدمات فرودگاهی هما هاس مشغول کار هستم. حدود 10 سال سابقه دارم. دوماه پیش حین کار کمردرد شدم که با مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات معلوم شد دیسکم زده بیرون و روی رگ سیاتیک قرار گرفته است. دکتر فوق تخصص 6 ماه من رو از فعالیت سنگین منع کردند ولی مسئولمون بدون توجه به نامه پزشک ازمن درخواست فعالیت سنگین داشت در صورتی که پست هایه دیگه ای هم بود که فشار نیاد رو دیسک کمرم ولی ایشان هیچ گونه ترتیب اثری ندادند و برعکس من سرشیفت بودم منو از سرشیفتی برداشتند که 4 شیفت میومدیم گذاشتند واسه شستشو و گفت هر روز بیا و زیر پرواز برای تخلیه وبارگیری هم میبردن منو که چند روز پیش پای پرواز کلا کمرم از کار افتاد و باعث شد نتوانم راه بروم و یک گوشه افتادم و با هماهنگی مسئولین فرودگاه با اورژانس تماس گرفتند و گزارش مبنی بر وخیم تر شدن دیسک کمر حین کار رد کردند  و از من هم توضیحات خواستند که همین ها را نوشتم.

الان من خرج پدر و مادر ازکارافتاده خودم  را میدم . خودم هم با این شرایط و وضع موجود کاری ازم برنمیاد و گوشه نشین شدم .می خواستم راه قانونی شکایت رو برام بگین که این 10 سالی که کار کردم و الان دچار این بیماری شدم چکار باید بکنم و به چه نتیجه ایی می رسم؟  با تشکر؟

بابت این مشکل شما نمی توانید از کار افتادگی بگیرید چون که دیسک کمر در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی که احتمالاً بیمه شما تامین اجتماعی است باعث از کار افتادگی کلی نمی شود. شما دو راه دارید اولین راه این است که درخواست دیه از بیمه مسئولیت کارفرما کنید تا به علت که آسیبی که دیده اید به شما پرداخت شود و راه دوم اینکه از پزشک معالج تان استراحت پزشکی بگیرید و با تایید کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی یا پزشک معتمد یا شورای پزشکی مورد تایید هواپیمایی بتوانید از استراحت پزشکی استفاده کنید. نکته دیگر این است که اگر محل کارتان درخواست کار سبک را قبول میکنند از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست کار سبک دهید و با تایید کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی شغل شما را عوض کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر