درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات شنوایی

 سلام خدمت شما! من حرفه ام سنگ کار ساختمانی هستم که از طریق همین حرفه ام بیمه تامین اجتماعی هستم. حدود ۱۷ سال سابقه  دارم و سنم ۵۸ است. دو سال پیش در اثر صدای دستگاه برش سنگ هر دو گوشم آسیب شدید دید و در اثر این صدا برای هر دو گوشم افت شنوایی ایجاد شده و صدایی مثل سوت توی گوش هایم افتاده به دکترهای زیادی مراجعه کردم. گفتند که در اثر صدای دستگاه بوده و از این به بعد صدای بلند برای گوشهای شما مثل سم می‌ماند و دیگر نمیتوانم این شغل را ادامه دهم. سوال: آیا من می‌توانم از کارافتادگی کامل بگیرم؟ ممنون میشوم اگر جوابم را بدهی و راهنمایی کنی؟

سابقه تان خوب است و احتمال اینکه از کار افتادگی به دست بیاورید زیاد است. بستگی به نتایج تست ای بی آر گوش شما دارد. یعنی شنوایی سنجی بررسی می‌شود و یا از طریق شنوایی عادی و یا از طریق تستی بیار میزان شنوایی شما بررسی می‌شود به نظر من از کار افتاده می شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر