درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات شنوایی

 سلام خدمت شما! من حرفه ام سنگ کار ساختمانی هستم که از طریق همین حرفه ام بیمه تامین اجتماعی هستم. حدود ۱۷ سال سابقه  دارم و سنم ۵۸ است. دو سال پیش در اثر صدای دستگاه برش سنگ هر دو گوشم آسیب شدید دید و در اثر این صدا برای هر دو گوشم افت شنوایی ایجاد شده و صدایی مثل سوت توی گوش هایم افتاده به دکترهای زیادی مراجعه کردم. گفتند که در اثر صدای دستگاه بوده و از این به بعد صدای بلند برای گوشهای شما مثل سم می‌ماند و دیگر نمیتوانم این شغل را ادامه دهم. سوال: آیا من می‌توانم از کارافتادگی کامل بگیرم؟ ممنون میشوم اگر جوابم را بدهی و راهنمایی کنی؟

سابقه تان خوب است و احتمال اینکه از کار افتادگی به دست بیاورید زیاد است. بستگی به نتایج تست ای بی آر گوش شما دارد. یعنی شنوایی سنجی بررسی می‌شود و یا از طریق شنوایی عادی و یا از طریق تستی بیار میزان شنوایی شما بررسی می‌شود به نظر من از کار افتاده می شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر