وکیل در چه صورتی می تواند دستمزد دریافت کند؟

 با سلام! ببخشید باز مزاحم شدم. سوالی داشتم ؟ امروز ما به یک وکیلی برای انحصار وراثت توی دفترش وکالت دادیم.و هنوز هیچ پولی هم بابت وکالت پرداخت نکردیم.و قرار شده روز شنبه مبلغ حق وکاله و پرداخت کنیم.و فقط توی دفترش قرارداد وکالت نوشته شد.و هیچ کاری هم انجام نشده.الان بین ورثه توافق شده که فعلا شکایتی نشود.سوالی که داشتم این است که وکیل ناراحت شده که چرا من رو مسخره کردید. و الان پشیمان شدید.در حالی که هیچ گونه کاری انجام نشده فقط وکالت روی برگه داده شده.و کیل می گوید باید نصف اون پول حق وکاله رو به من بدهید.به نظر شما چکار کنم؟

البته کار درستی نکرده اید که قبل از قطعی شدن موضوع با ایشان صحبت کردید. ولی قانونا ایشان چون کاری انجام نداده است نمی‌تواند مدعی دریافت هزینه باشد. یعنی که وکیل باید کاری انجام دهد حالا ممکن است به نتیجه برسد یا ممکن است به نتیجه نرسد ولی باید کاری انجام دهد تا مبلغی دریافت کند. امیدوارم با یک معذرت خواهی موضوع حل شود ولی قانون شان هیچ حقی ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر