وکیل در چه صورتی می تواند دستمزد دریافت کند؟

 با سلام! ببخشید باز مزاحم شدم. سوالی داشتم ؟ امروز ما به یک وکیلی برای انحصار وراثت توی دفترش وکالت دادیم.و هنوز هیچ پولی هم بابت وکالت پرداخت نکردیم.و قرار شده روز شنبه مبلغ حق وکاله و پرداخت کنیم.و فقط توی دفترش قرارداد وکالت نوشته شد.و هیچ کاری هم انجام نشده.الان بین ورثه توافق شده که فعلا شکایتی نشود.سوالی که داشتم این است که وکیل ناراحت شده که چرا من رو مسخره کردید. و الان پشیمان شدید.در حالی که هیچ گونه کاری انجام نشده فقط وکالت روی برگه داده شده.و کیل می گوید باید نصف اون پول حق وکاله رو به من بدهید.به نظر شما چکار کنم؟

البته کار درستی نکرده اید که قبل از قطعی شدن موضوع با ایشان صحبت کردید. ولی قانونا ایشان چون کاری انجام نداده است نمی‌تواند مدعی دریافت هزینه باشد. یعنی که وکیل باید کاری انجام دهد حالا ممکن است به نتیجه برسد یا ممکن است به نتیجه نرسد ولی باید کاری انجام دهد تا مبلغی دریافت کند. امیدوارم با یک معذرت خواهی موضوع حل شود ولی قانون شان هیچ حقی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر