مقصر تصادف در هنگام ورود از فرعی به اصلی

 با سلام و احترام ! از فرعی خواستم وارد خیابان اصلی دو طرفه بشوم . به محض ورود حدود نیم متر  از فرعی به اصلی ایست کامل کردم تا کنترل  کنم در همین حین یک وانت مستقیم  توی اصلی از منتها علیه  سمت راست اصلی  اوریب از کنار جدول اومد  با سمت راست سپرش به سپرم برخورد و بعد به قول خودش کمی به چپ و بعد به دوتا قالپاق  به سپرم برخورد و قالپاقش  هر دو شکست . لطفا اگر مقدور است مقصر را مشخص نمایید . با سپاس ؟

البته اگر کروکی به صورت دقیق کشیده نشده باشد نمی توان کاملاً مقصر را مشخص کرد. اما اگر سر فرعی به اصلی ایستاده بودید و خودروی دیگر که به صورت اریب به خودروی شما خورده است مقصر ایشان است. البته احتمال دارد افسر راهنمایی رانندگی ۵۰ 50 درصد بزند به خاطر اینکه شما از فرعی وارد اصلی شده اید و به خاطر اینکه ایشان تغییر جهت داده است. اما به نظر من مقصر طرف مقابل است حتی اگر شما از فرعی به اصلی وارد شده باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر