مقصر تصادف در هنگام ورود از فرعی به اصلی

 با سلام و احترام ! از فرعی خواستم وارد خیابان اصلی دو طرفه بشوم . به محض ورود حدود نیم متر  از فرعی به اصلی ایست کامل کردم تا کنترل  کنم در همین حین یک وانت مستقیم  توی اصلی از منتها علیه  سمت راست اصلی  اوریب از کنار جدول اومد  با سمت راست سپرش به سپرم برخورد و بعد به قول خودش کمی به چپ و بعد به دوتا قالپاق  به سپرم برخورد و قالپاقش  هر دو شکست . لطفا اگر مقدور است مقصر را مشخص نمایید . با سپاس ؟

البته اگر کروکی به صورت دقیق کشیده نشده باشد نمی توان کاملاً مقصر را مشخص کرد. اما اگر سر فرعی به اصلی ایستاده بودید و خودروی دیگر که به صورت اریب به خودروی شما خورده است مقصر ایشان است. البته احتمال دارد افسر راهنمایی رانندگی ۵۰ 50 درصد بزند به خاطر اینکه شما از فرعی وارد اصلی شده اید و به خاطر اینکه ایشان تغییر جهت داده است. اما به نظر من مقصر طرف مقابل است حتی اگر شما از فرعی به اصلی وارد شده باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر