شکایت برای دریافت حق مسئولیت

 سلام!  نیروی کار دائمی هستم کارگری با سابقه 20 سال. تا امسال هیچگونه قراردادی امضا نکردم.  کارفرما امسال مجبورم کرد قرارداد یکساله ببندم. بنده هم قبول نکردم و امضا نکردم.  توی قرارداد نوشته کسانی که مسئولیت دارند حق مسئولیت می گیرند سی درصد ولی چون قرارداد امضا نکردم حق مسئولیت بنده را قطع کردند. این در صورتی هست که بنده قبلاً حق مسئولیت می‌گرفتم یا حق کارمندی یا سایر هر دفعه به یه اسمی!   تکلیف بنده چیه چکار باید بکنم؟ سپاسگزارم ؟

تکلیف شما این است که در این زمینه‌ها به اداره کار شکایت کنید ولی واقعیت این است که اگر می خواهید در آن محیط کار کنید به نظر من شکایت نکنید بهتر است. کسی که ۲۰ سال کار کرده باشد کارمند رسمی محسوب می‌شود و دائمی است و نباید قرارداد یکساله امضا کند ولی حتی اگر قرارداد یکساله امضا کنید کارفرمای شما حق اخراج شما را ندارد. اگر می خواهید در آن محیط کار کنید به نظر من قرارداد کار را امضاء کنید تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید. به نظر من مشکل خاصی پیش نمی‌آید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر