شکایت برای دریافت حق مسئولیت

 سلام!  نیروی کار دائمی هستم کارگری با سابقه 20 سال. تا امسال هیچگونه قراردادی امضا نکردم.  کارفرما امسال مجبورم کرد قرارداد یکساله ببندم. بنده هم قبول نکردم و امضا نکردم.  توی قرارداد نوشته کسانی که مسئولیت دارند حق مسئولیت می گیرند سی درصد ولی چون قرارداد امضا نکردم حق مسئولیت بنده را قطع کردند. این در صورتی هست که بنده قبلاً حق مسئولیت می‌گرفتم یا حق کارمندی یا سایر هر دفعه به یه اسمی!   تکلیف بنده چیه چکار باید بکنم؟ سپاسگزارم ؟

تکلیف شما این است که در این زمینه‌ها به اداره کار شکایت کنید ولی واقعیت این است که اگر می خواهید در آن محیط کار کنید به نظر من شکایت نکنید بهتر است. کسی که ۲۰ سال کار کرده باشد کارمند رسمی محسوب می‌شود و دائمی است و نباید قرارداد یکساله امضا کند ولی حتی اگر قرارداد یکساله امضا کنید کارفرمای شما حق اخراج شما را ندارد. اگر می خواهید در آن محیط کار کنید به نظر من قرارداد کار را امضاء کنید تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید. به نظر من مشکل خاصی پیش نمی‌آید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر