درخواست ازکارافتادگی به علت آتروفی مغزی

 با سلام! برادرم در سال ۱۳۹۰ بر اثر برق گرفتگی ناشی از کار دچار  آسیب مغزی شدید شدند و حافظه خود را از دست دادند. ایشان قبل از حادثه ۹۲۸ روز سابقه کاری داشتند در آن زمان در دو مرحله  درخواست از کار افتادگی کردیم و هر دو رد صلاحیت شد و بیمه برادرم قطع شد. الان بعد از ده سال اوضاع برادرم بدتر شد وبه بیماری آتروفی مغزی شدید دچار شدند و الان درخواست کفالت از سوی پدرم برای برادر معلولم را از تامین اجتماعی خواستاریم ولی به نتیجه نرسیده ام. الان یک سال میشه که درخواست دادم عاجزانه التماس میکنم راهنماییم کنید با تشکر؟

بستگی به این دارد که چند درصد داده باشند. شما باید به عنوان بیماری شرکت کنید و تمام بیماری های مربوطه را در فرم از کار افتادگی که به صورت اینترنتی پر می کنید بنویسید تا به نتیجه برسید. می توان ۶ ماه بعد مجددا درخواست دهید . باید رای را ببینم تا بتوانم در این زمینه بهتر نظر دهم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر