درخواست ازکارافتادگی به علت آتروفی مغزی

 با سلام! برادرم در سال ۱۳۹۰ بر اثر برق گرفتگی ناشی از کار دچار  آسیب مغزی شدید شدند و حافظه خود را از دست دادند. ایشان قبل از حادثه ۹۲۸ روز سابقه کاری داشتند در آن زمان در دو مرحله  درخواست از کار افتادگی کردیم و هر دو رد صلاحیت شد و بیمه برادرم قطع شد. الان بعد از ده سال اوضاع برادرم بدتر شد وبه بیماری آتروفی مغزی شدید دچار شدند و الان درخواست کفالت از سوی پدرم برای برادر معلولم را از تامین اجتماعی خواستاریم ولی به نتیجه نرسیده ام. الان یک سال میشه که درخواست دادم عاجزانه التماس میکنم راهنماییم کنید با تشکر؟

بستگی به این دارد که چند درصد داده باشند. شما باید به عنوان بیماری شرکت کنید و تمام بیماری های مربوطه را در فرم از کار افتادگی که به صورت اینترنتی پر می کنید بنویسید تا به نتیجه برسید. می توان ۶ ماه بعد مجددا درخواست دهید . باید رای را ببینم تا بتوانم در این زمینه بهتر نظر دهم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر