سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

 سلام! خوبی! من قبلا بیمه کارگران ساختمانی بودم. حدود یک سال بیمه کارگران ساختمانی. رفتم شرکت بیمه ام را از آنجا رد کردند . الان شرکت تعطیل شده میخواستم دوباره بیمه کارگران ساختمانی را ادامه بدم رفتم شعبه گفتند اعتبار کارت مهارت تموم شده! رفتم تمدید کردم الان میگن سمیه تموم شد من باید چه کار کنم؟

واقعیت این است که دیگر سهمیه جدیدی برای بیمه کارگران ساختمانی وجود ندارد مگر اینکه قانون جدید در مجلس تصویب شود. چون که دولت حق بیمه کارگران را پرداخت نمی‌کند و عملا تامین اجتماعی دیگر کارگران ساختمانی را بیمه نمی کند مگر اینکه قانون جدید تصویب شود و دولت حق بیمه را بدهد. به نظر من از ابتدای پاییز ماهیانه مراجعه کنید تا نوبت تان شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر