شکایت بابت حقوق و بیمه

 با سلام ! بنده در کارگاه ماسه شویی به مدت ده الی ۹ماه به عنوان نگهبان بدون قرارداد با مبلغ ماهانه ۳۵۰۰ کار میکردم که به علت دوری خانه و کمی حقوق روزها هم آنجا می ماندم که کارفرما گفت چون صبحانه نهار میخورد باید روزها هم کار کند که انصافا کار روزانه هم تمامی نداشت که بالاخره دل به دریا زدم و شکایت کردم که به علت بیکاری مجبور به مصالحه شدم. در ضمن دوماه اول را بیمه نکردند. فقط شش ماه سابقه بیمه نشون میده! الان هم روزها با اکیپ اپراتور مشغولم. قبل از شکایت ده روز مرخصی کردم ولی روز هشتم ترک کار زدند و بیمه ام را واریز نکردند سرویس هم برای من جا ندارند مجبورم روزی تقریبا سی تومن کرایه بدهم. الانم قرارداد نبستیم و معلوم نیست با چه شرایطی کار میکنم. البته تاکید کردم که روال کاری من از این بعد طبق روال قانون کار است. تکلیفم چیست؟ و اینکه اگر شکایتم را دنبال کنم چقدر باید بدهند و برای دریافت  بیمه بیکاری چقدر باید سابقه داشت؟

اگر شکایت کنید حقوق و مزایای تان طبق قانون کار باید پرداخت شود که به نرخ امسال ماهیانه ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌شود و بیمه تان باید پرداخت شود و حق شب کاری هم به شما پرداخت خواهد شد برای دریافت بیمه بیکاری حداقل باید یک سال سابقه کار در اینجا داشته باشید که بیمه آنها پرداخت شده باشد و بهتر است که قرارداد هم داشته باشید وگرنه دچار مشکل می شود


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر