شکایت بابت حقوق و بیمه

 با سلام ! بنده در کارگاه ماسه شویی به مدت ده الی ۹ماه به عنوان نگهبان بدون قرارداد با مبلغ ماهانه ۳۵۰۰ کار میکردم که به علت دوری خانه و کمی حقوق روزها هم آنجا می ماندم که کارفرما گفت چون صبحانه نهار میخورد باید روزها هم کار کند که انصافا کار روزانه هم تمامی نداشت که بالاخره دل به دریا زدم و شکایت کردم که به علت بیکاری مجبور به مصالحه شدم. در ضمن دوماه اول را بیمه نکردند. فقط شش ماه سابقه بیمه نشون میده! الان هم روزها با اکیپ اپراتور مشغولم. قبل از شکایت ده روز مرخصی کردم ولی روز هشتم ترک کار زدند و بیمه ام را واریز نکردند سرویس هم برای من جا ندارند مجبورم روزی تقریبا سی تومن کرایه بدهم. الانم قرارداد نبستیم و معلوم نیست با چه شرایطی کار میکنم. البته تاکید کردم که روال کاری من از این بعد طبق روال قانون کار است. تکلیفم چیست؟ و اینکه اگر شکایتم را دنبال کنم چقدر باید بدهند و برای دریافت  بیمه بیکاری چقدر باید سابقه داشت؟

اگر شکایت کنید حقوق و مزایای تان طبق قانون کار باید پرداخت شود که به نرخ امسال ماهیانه ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌شود و بیمه تان باید پرداخت شود و حق شب کاری هم به شما پرداخت خواهد شد برای دریافت بیمه بیکاری حداقل باید یک سال سابقه کار در اینجا داشته باشید که بیمه آنها پرداخت شده باشد و بهتر است که قرارداد هم داشته باشید وگرنه دچار مشکل می شود


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر