شکایت برای دریافت مستمری از تاریخ فوت مادر

 سلام! وقتتون بخیر! ببخشید من مادرم بازنشسته بیمه تامین اجتماعی بود و دو سال پیش فوت کرد. من دخترش هستم و از ۱۸ خرداد امسال درخواست دادم تا مستمری مادرم رو بگیرم. تایید شد و اولین حقوق ۲۱ تیر به حسابم اومد که یک میلیون و چهارصد حقوق ماهیانه بود و چهار میلیون و دویست هم تفاوت افزایش مستمری بود. اما امروز سه میلیون و پانصد از حسابم برداشت شد و زنگ زدم مسئول تامین اجتماعی گفتن سیستم اشتباه کرده و بجای اینکه از ۱۸ خرداد حساب کنه از اول امسال حساب کرده و واریز کرده ! میخواستم بدونم آیا ممکنه که سیستم اشتباه کنه؟ و حق برداشت از حسابم را دارند؟ و اینکه حقوق مادرم توی این دو سال ن باید واریز بشه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که طبق قوانین، تامین اجتماعی از زمانی که درخواست بدهید حقوق را به حساب شما واریز خواهد کرد و اگر درخواست ندهید واریز نمی کند. البته این کار منطقی نیست و اگر به دیوان عدالت اداری شکایت کنید می توانید به نتیجه برسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر