دریافت دیه دیسک کمر

 با درود! بنده به مدت سه ساله که در یک تولیدی مبلمان در بخش رنگ کاری مبلمان کارمی کنم که متاسفانه چهار ماه پیش بعلت بلند کردن یک تخت دچار پارگی دیسک کمر شدم که با تماس با اورژانس به مرکز درمانی معرفی شدم. بعد از سه ماه در بیمارستان البرز بستری و عمل دیسک کمر انجام داده ام. کارفرما هم گزارش به بیمه مسئولیت مدنی داده هم به تامین اجتماعی ! بنده  دیه کمرم را از کجا و چگونه بگیرم؟ اگر وکالتش را به یک وکیل دهم چقدر هزینه وکالت دارد و چه مقدار دیه کمرم می‌شود؟  آیا میتوانم بدون دغدغه این دیه را بگیرم یا خیر؟ متشکرم از جواب؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که از بیمه مسئولیت باید بگیرید و به نظر من این پرونده نیاز به وکیل ندارد. بیمه مسئولیت احتمالا با توجه به قرارداد هم هزینه های درمان را پرداخت میکند و هم هزینه های مربوط به غرامت را! البته هزینه غرامت کمی سخت تر است. باید اثبات شود که این اتفاق به علت حادثه در محیط کار اتفاق افتاده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر