دریافت دیه دیسک کمر

 با درود! بنده به مدت سه ساله که در یک تولیدی مبلمان در بخش رنگ کاری مبلمان کارمی کنم که متاسفانه چهار ماه پیش بعلت بلند کردن یک تخت دچار پارگی دیسک کمر شدم که با تماس با اورژانس به مرکز درمانی معرفی شدم. بعد از سه ماه در بیمارستان البرز بستری و عمل دیسک کمر انجام داده ام. کارفرما هم گزارش به بیمه مسئولیت مدنی داده هم به تامین اجتماعی ! بنده  دیه کمرم را از کجا و چگونه بگیرم؟ اگر وکالتش را به یک وکیل دهم چقدر هزینه وکالت دارد و چه مقدار دیه کمرم می‌شود؟  آیا میتوانم بدون دغدغه این دیه را بگیرم یا خیر؟ متشکرم از جواب؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که از بیمه مسئولیت باید بگیرید و به نظر من این پرونده نیاز به وکیل ندارد. بیمه مسئولیت احتمالا با توجه به قرارداد هم هزینه های درمان را پرداخت میکند و هم هزینه های مربوط به غرامت را! البته هزینه غرامت کمی سخت تر است. باید اثبات شود که این اتفاق به علت حادثه در محیط کار اتفاق افتاده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر