آیا کارفرما می تواند کارگر را مجبور به بازنشستگی کند ؟

 با سلام ! بنده در یکی از شرکت‌های بنیاد مستضعفان در کیش مشغول بکار بودم. بعنوان مسئول مالی تا پایان شهریور قرارداد داشتم .در حالی ک در آستانه بازنشستگی قرار داشتم یعنی در فروردین ماه ۳۰ سال سابقه ام پر میشد کارفرما  در پایان اردیبهشت ماه بنده را اخراج نمود و مجبور به درخواست بازنشستگی با میانگین ۹ تومان شدم. در حالیکه حقوقم را در سال ۱۴۰۱اضافه ننموده  وحقوقم ۱۶ تومان میباشد آیا درخواست بازنشستگی کار درستی بود. یا با شکایت از کارفرما  در پایان  شهریور انجام ميدادم که میانگین نیز افزایش یابد. در ضمن سن من ۵۸ سال میباشد . ممنون میشم  راهنمایی بفرمایید . محل دفتر شرکت تهران ! و محل کارگاه من کیش بوده! امکان شکایت در تهران مقدوره؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تا زمانی که ۳۵ سال سابقه بیمه شما پر نشده باشد کارفرما نمی تواند شما را مجبور به بازنشستگی کند. شما می توانید درخواست بازگشت به کار دهید و اگر شرکت شما در تهران دفتر مرکزی دارد می‌توانید از آن طریق درخواست دهید. بهتر است از یک کارشناس خبره در این زمینه استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر