دریافت دستور موقت از دیوان عدالت اداری

 با سلام ! دیوان عدالت اداری شاکی شده ام ۱ هفته هست تعیین شعبه نشده است. با توجه به اینکه سه ماه از خدمت انفصال از خدمت خورده ام  و وزارت رای قطعی داده است و  با توجه به اینکه خسارات به من وارد شده نیاز هست که دستور موقت بگیرم تا بررسی نهایی پرونده؟

با سلام! شما باید در همون دادخواستی که دیوان عدالت اداری اجرا کرده اید درخواست موقت را هم می نوشتید ولی حالا هم فرقی نمیکنه ولی در مجموع یک هفته و معمولاً یا بیشتر ممکنه طول بکشه و پرونده به شعبه مربوطه ارجاع شود. سایت دیوان عدالت اداری و کلاً کارهای اداری دیوان عدالت اداری در یکی دو ماه دچار مشکلات شده است و پرونده ها طولانی رسیدگی می شوند و دچار مشکل است. نکته دیگری هم که می خواهم در این زمینه بگویم این است که معمولاً در این گونه موارد اصول موقت داده نمیشود یعنی پرونده به صورت عادی بررسی می‌شود و با دستور موقت.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر