دریافت دستور موقت از دیوان عدالت اداری

 با سلام ! دیوان عدالت اداری شاکی شده ام ۱ هفته هست تعیین شعبه نشده است. با توجه به اینکه سه ماه از خدمت انفصال از خدمت خورده ام  و وزارت رای قطعی داده است و  با توجه به اینکه خسارات به من وارد شده نیاز هست که دستور موقت بگیرم تا بررسی نهایی پرونده؟

با سلام! شما باید در همون دادخواستی که دیوان عدالت اداری اجرا کرده اید درخواست موقت را هم می نوشتید ولی حالا هم فرقی نمیکنه ولی در مجموع یک هفته و معمولاً یا بیشتر ممکنه طول بکشه و پرونده به شعبه مربوطه ارجاع شود. سایت دیوان عدالت اداری و کلاً کارهای اداری دیوان عدالت اداری در یکی دو ماه دچار مشکلات شده است و پرونده ها طولانی رسیدگی می شوند و دچار مشکل است. نکته دیگری هم که می خواهم در این زمینه بگویم این است که معمولاً در این گونه موارد اصول موقت داده نمیشود یعنی پرونده به صورت عادی بررسی می‌شود و با دستور موقت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر