انتقال سابقه نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 عرض ادب و احترام! من از سال 1379 تا سال 1391 در هوافضای سپاه مشغول خدمت بودم. پس از بازخریدی برای تسویه حساب مراجعه نکردم. در حال حاضر خواستار انتقال بیمه به تامین اجتماعی هستم. و همینطور گرفتن کارت پایان خدمت و سایر امور؟ آیا وکیلی که این امور را انجام بدهد دارید؟

وکیلی که در زمینه انتقال سابقه به تامین اجتماعی کارتان را انجام دهد داریم . هزینه اش هم 10 میلیون تومان می شود که قرارداد می بندیم و می توانید بعد از اتمام کار هزینه را پرداخت کنید. البته مبلغ مابه التفاوت انتقال سابقه بیمه را نیز باید به حساب تامین اجتماعی بریزید که بستگی به حقوق فعلی تان دارد و 18 درصد حقوق تان است برای هر ماه و البته مبلغی که در صندوق نیروهای مسلح دارید از آن کسر می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر