بیمه مناسب برای بازنشستگی

 با سلام ! نیاز به مشاوره رایگان دارم. امکان داره بهم کمک کنید؟ ۳۳ساله هستم. از ۱۳سالگی کار کردم اما هیچکس من رو بیمه نکرد. فقط یک شرکت سه ماه بیمه تامین اجتماعی برایم رد کرد و بعدش بیرونم کرد چونکه مامور بیمه اومده بود منو دیده بود و مجبور شد بیمه رو پرداخت کنه.فقط همون سه ماه سابقه رو دارم. مال سال ۹۱ یا ۹۲ باید باشه. 

 حالا میخوام بپرسم بیمه ای یا شرایطی هست که من بتونم ازش استفاده کنم و این بیست سال ، یا حداقل از ۱۸تا۳۳ رو بصورت یکجا برای خودم سابقه بیمه بخرم و ادامه اش را هر سال خرد خرد پرداخت کنم تا بعدا سی ساله بازنشست بشم؟ من از بیمه ها اصلا سر در نمیارم. مثلا بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی، بیمه عمر، بیمه زنان خانه دار یا هرچی. میخوام سنم بالا رفت حقوق خوبی داشته باشم و در ضمن بتوانم از دفترچه بیمه برای دکتر رفتن استفاده کنم. اگه بشه گاهی وام بگیرم یا هر کاری که بقیه میکنند؟! منم مثل مردم یه دلخوشی داشته باشم؟

در مورد سابقه سال‌های گذشته دیگر هیچ کاری نمی توانید انجام دهید و گذشته است. اگر برای کارفرمایی کار کرده باشید بهتر است شکایت کنید و با مدارکی که دارید حق بیمه را آنها به شعبه بیمه پرداخت کنند. البته این به این شرط است که مدارک مکتوب داشته باشید .در مجموع به شما پیشنهاد می کنم اگر جایی کار می کنید از کارفرمای تان بخواهید حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت کند و یا اینکه خودتان خودتان را بیمه خویش فرما کنید.  حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی بسیار معمولی می باشد و نمی تواند خیلی زیاد باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر