بیمه مناسب برای بازنشستگی

 با سلام ! نیاز به مشاوره رایگان دارم. امکان داره بهم کمک کنید؟ ۳۳ساله هستم. از ۱۳سالگی کار کردم اما هیچکس من رو بیمه نکرد. فقط یک شرکت سه ماه بیمه تامین اجتماعی برایم رد کرد و بعدش بیرونم کرد چونکه مامور بیمه اومده بود منو دیده بود و مجبور شد بیمه رو پرداخت کنه.فقط همون سه ماه سابقه رو دارم. مال سال ۹۱ یا ۹۲ باید باشه. 

 حالا میخوام بپرسم بیمه ای یا شرایطی هست که من بتونم ازش استفاده کنم و این بیست سال ، یا حداقل از ۱۸تا۳۳ رو بصورت یکجا برای خودم سابقه بیمه بخرم و ادامه اش را هر سال خرد خرد پرداخت کنم تا بعدا سی ساله بازنشست بشم؟ من از بیمه ها اصلا سر در نمیارم. مثلا بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی، بیمه عمر، بیمه زنان خانه دار یا هرچی. میخوام سنم بالا رفت حقوق خوبی داشته باشم و در ضمن بتوانم از دفترچه بیمه برای دکتر رفتن استفاده کنم. اگه بشه گاهی وام بگیرم یا هر کاری که بقیه میکنند؟! منم مثل مردم یه دلخوشی داشته باشم؟

در مورد سابقه سال‌های گذشته دیگر هیچ کاری نمی توانید انجام دهید و گذشته است. اگر برای کارفرمایی کار کرده باشید بهتر است شکایت کنید و با مدارکی که دارید حق بیمه را آنها به شعبه بیمه پرداخت کنند. البته این به این شرط است که مدارک مکتوب داشته باشید .در مجموع به شما پیشنهاد می کنم اگر جایی کار می کنید از کارفرمای تان بخواهید حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت کند و یا اینکه خودتان خودتان را بیمه خویش فرما کنید.  حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی بسیار معمولی می باشد و نمی تواند خیلی زیاد باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر