درخواست حقوق بنیاد جانبازان به جای تامین اجتماعی

 با سلام! ببخشید مزاحم شدم میخواستم ازتون یه مشاوره بگیرم. از دستتون کاری اومد پرونده پدرم بدم به شما. پدره بنده یه جانباز شیمیایی ۱۵درصد است که از بنیاد جانبازان مستمری بگیر بود. حدودا ۴سال هست که مستمری بنیاد جانبازان  را قطع کردند گفتند قبلا که به یک شرکت کار کرده که اونجا هم ۱۴سال کار کرده که نتونست کار کند. همیشه مریض بود بخاطر اون بازخرید کرد. حالا بنیاد اومده مستمری پدرم را قطع کردند گفتند شما تامین اجتماعی  ۱۴سال بیمه داری از آنجا حقوق میگیری؟! حالا من میخواستم ببینم اگه میتونید اون حقوق بیمه تامین اجتماعی قطع کنند و باز مستمری بنیاد جانبازان می خواهیم چون الان واسه اون ۱۴سال وقت ۲۶۰۰میلیون ششصد هزار میدن ولی مستمری بنیاد جانبازان حدودا ۴ و نیم میلیون است؟! خواستم ببینم میتونید شما کاری کنید؟ ممنون ؟

خودتان می‌توانید درخواست قطع مستمری تامین اجتماعی را بدهید و بعد از اینکه قطع شد  از طریق بنیاد جانبازان اقدام کنید. البته بنیاد جانبازان تا بیاید مستمری شما را برقرار کند ۶ ماه تا یک سال طول میکشه.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر