شکایت از شرکت بیمه برای دریافت دیه

 ممنونم خیلی لطف کردین عزیز! من در حین تصادف پسرم هم همراهم بود که خدا را شکر آسیبی ندید و تمامی مراحل قانونی و رضایت ایشون توسط دادگاه انجام و رای صادر شد که ما هم اعتراضی نداشتیم و گویا دادگاه پرونده را مختومه اعلام کرده لذا من پس از طی مراحل استراحت پزشکی دیروز رای نهایی پزشکی قانونی را جهت گرفتن دیه و طی شدن مراحل قانونی به همان شعبه بردم که از من قبول نمی کنند. چند جا سوال کردم گفتند باید از نو مراحل قانونی را طی کنید و  شکایت چکار کنم به نظر‌ما از طرفی بیمه هم مراجعه کردم میگن باید تمام مدارک و محتویات پرونده را دادگاه تایید نماید! اگر بخواهم دوباره شکایت کنم 4 ماه دوباره طول میکشه؟ لطفاراهنمایی کنید؟

رای چون مختومه شده است باید به شرکت بیمه داده می‌شود و بیمه باید این رای را قبول کند و اگر بیمه رای را قبول نکرد از بیمه به دادگاه عمومی شکایت کنید. این تنها راهی است که دارید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر