حقوق ازکارافتادگی جزیی تان چقدر است؟

 سلام خسته نباشید! ازکارافتادگی جزئی ۴۰درصد با ۱۰ سال  سابقه  بیمه  دارم  با دو فرزند  ماهانه چقدر حقوق خواهند  داد ؟ راهنمایی کنید؟ ببخشید دستم از ساعد ۲ جدا شکسته مچ دستم هم+ یک انگشتم دستم قطع شده پیوند زدن کف دستم پارگی  شدید داشته که دستم از مچ کار نمیکنه  برام زدن از کار افتادگی  جزئی؟! اگر اعتراض  بزنم از کار افتادگی کلی برایم نخواهند زد؟ جواب  مرسی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حدود ۵۰۰ هزار تومان ماهیانه به شما خواهند داد. البته بستگی به حق بیمه پرداختی در دو سال آخر هم دارد ولی معمولاً بیشتر از این نمی شود چون که سابقه تان یک سوم سابقه واقعی است و از کار افتادگی تان هم جزئی است و بعید می دانم اگر اعتراض بزنید از کار افتاده کلی شوید ولی احتمال دارد درصد از کار افتادگی جزئی شما بیشتر شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر