حقوق ازکارافتادگی جزیی تان چقدر است؟

 سلام خسته نباشید! ازکارافتادگی جزئی ۴۰درصد با ۱۰ سال  سابقه  بیمه  دارم  با دو فرزند  ماهانه چقدر حقوق خواهند  داد ؟ راهنمایی کنید؟ ببخشید دستم از ساعد ۲ جدا شکسته مچ دستم هم+ یک انگشتم دستم قطع شده پیوند زدن کف دستم پارگی  شدید داشته که دستم از مچ کار نمیکنه  برام زدن از کار افتادگی  جزئی؟! اگر اعتراض  بزنم از کار افتادگی کلی برایم نخواهند زد؟ جواب  مرسی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حدود ۵۰۰ هزار تومان ماهیانه به شما خواهند داد. البته بستگی به حق بیمه پرداختی در دو سال آخر هم دارد ولی معمولاً بیشتر از این نمی شود چون که سابقه تان یک سوم سابقه واقعی است و از کار افتادگی تان هم جزئی است و بعید می دانم اگر اعتراض بزنید از کار افتاده کلی شوید ولی احتمال دارد درصد از کار افتادگی جزئی شما بیشتر شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر