آیا بیمه کارگران ساختمانی کارت پایان خدمت می خواهد ؟

 با سلام وخسته نباشید! بنده 4 سال پیش اقدام به دریافت بیمه کارگران ساختمانی کردم. کارت فنی حرفه ای هم گرفتم و به تازگی تمدید شم کردم ولی هنوز موفق به ثبت نام بیمه نشدم چون کارت پایان خدمت ندارم. آیا راهی هست که بدون کارت پایان خدمت بیمه بشم. 31 سالمه و دو فرزند هم دارم ساکن اصفهان ؟

برای بیمه کارگران ساختمانی که بیمه یارانه ای است کارت پایان خدمت ضروری است. شما می توانید بیمه مشاغل آزاد ثبت نام کنید یا بیمه های خویش فرمایی دیگر و یا حتی بیمه اجباری که توسط کارفرما حق بیمه برای شما پرداخت می شود. این نوع بیمه ها کارت پایان خدمت نمی خواهند اما بیمه های یارانه ای مانند بیمه کارگران ساختمانی همگی کارت پایان خدمت میخواهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر