مقصر برخورد با درب باز خودرو

 با سلام ! وقت بخیر! در خیابان اصلی پارک دوبل کرده بودیم. در سمت راننده را باز کردیم.  سی ثانیه ای طول کشید  تا راننده میخواست پیاده بشه یک پراید به در برخورد کرد. در حال حاضر برای جفت ماشین خسارت زیادی یا خاصی ایجاد نشد و پلیس هم نیامد . الان نظر شما چیست؟ مقصر حادثه تصادف؛ راننده در حال حرکت است یا راننده ای که در را باز کرده است؟ 

بستگی به زمانی دارد که تصادف رخ است. معمولا باید از طریق دوربین مقصر را مشخص می کنند. اگر قبل از اینکه خودروی عبوری برسدد درب ماشین باز شده است و راننده در حال حرکت قابلیت واکنش را داشته است مقصر ایشان است در غیر این صورت مقصر راننده ای است که در را باز کرده است. معمولاً ۵۰ ۵۰ داده میشود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر