مدارک مورد نیاز برای شکایت به اداره کار

 سلام! من مسئول فنی شیرینی سنتی هستم. قرارداد دفتری اداره نظارت هم دارم. قرار بوده کارفرما بجای قسمتی از حقوقم من رو بیمه کنه اما نه در این چند سال بیمه شدم نه حقوقی دریافت کردم. کلا ۱۰میلیون اگر داده باشه! حالا هم که خودم گفتم میرم بیمه کنم دیدم امسال رفته گزارش تعطیلی داده است. گفتم شکایت میکنم گفت آخه من دو سال بدون جواز کار کردم فکر نکنم موفق بشی!  خودمم تو این چند سال موقع تولید یکی دو ساعت می رفتم. به نظر شما من شکایتم به نتیجه میرسه؟! کارفرمایم خیلی وارده تا حالا هیچ  کارگری نتونسته حق خودش رو بگیره؟

بستگی به مدارکی دارد که ارائه داده اید. یا باید پرینت حساب دقیق  داشته باشید که ایشان از حساب خود به شما داده است یا باید قرارداد داشته باشید یا مدارک مکتوبی که نشان دهد برای ایشان در آن دوره زمانی کار کردید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر