مدارک مورد نیاز برای شکایت به اداره کار

 سلام! من مسئول فنی شیرینی سنتی هستم. قرارداد دفتری اداره نظارت هم دارم. قرار بوده کارفرما بجای قسمتی از حقوقم من رو بیمه کنه اما نه در این چند سال بیمه شدم نه حقوقی دریافت کردم. کلا ۱۰میلیون اگر داده باشه! حالا هم که خودم گفتم میرم بیمه کنم دیدم امسال رفته گزارش تعطیلی داده است. گفتم شکایت میکنم گفت آخه من دو سال بدون جواز کار کردم فکر نکنم موفق بشی!  خودمم تو این چند سال موقع تولید یکی دو ساعت می رفتم. به نظر شما من شکایتم به نتیجه میرسه؟! کارفرمایم خیلی وارده تا حالا هیچ  کارگری نتونسته حق خودش رو بگیره؟

بستگی به مدارکی دارد که ارائه داده اید. یا باید پرینت حساب دقیق  داشته باشید که ایشان از حساب خود به شما داده است یا باید قرارداد داشته باشید یا مدارک مکتوبی که نشان دهد برای ایشان در آن دوره زمانی کار کردید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر