مشکلات مشاغل سخت و زیان آور در نانوایی

 با سلام !من کارفرمای یک نانوایی می باشم .هم اکنون کارگری برگه برای سختی کار گرفته که می گوید من ۵ سال اینجا شاغل بودم ولی در زمان شخص دیگری بوده و کارفرما شخص دیگری است ولی به من می گوید شما امضاء و مهر کارگاه را بزن که من برم دنبال کارهای اداری ومن خودم سختی کارم را پرداخت می کنم .الان من چه مدرکی از ایشان بگیرم که بعد از حرف خودش بر نگردد .چون در زمان من کار نکرده است . ضمن اینکه کارفرمای قبلی فوت کرده است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که معادل مبلغ فوق باید چک یا سفته بگیرید چون که قانون شما را به عنوان کارفرما می شناسد یعنی تامین اجتماعی فیش سختی کار را برای شما می فرستد و شما باید فیش سختی کار را پرداخت کنید. بهتر است با توجه به حقوق ایشان از شعبه تامین اجتماعی استعلام بگیرید که چه مبلغی باید پرداخت کنید اما از ایشان سفته یا چک بگیرید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر