شکایت بابت حق بیمه پرداخت نشده سال های گذشته

 با سلام ! وقت بخیر! بنده از سال ۱۳۷۶ تا سال ۱۳۸۲ در دو شرکت مشغول به کار بوده ام که متاسفانه هر کدام در حد دو سه ماه بیمه واریز کرده و مابقی را واریز نکرده اند آیا امکانش هست خودم مبالغ بیمه را پرداخت کنم یا راهی وجود دارد؟ ببخشید تو این زمینه شما فعالیت دارید بنده به شما وکالت بدهم ؟ 

با سلام ! بهتر است ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بگویید . ما در این زمینه فعالیت می کنیم. شما باید در اداره کار بر علیه کارفرما های مربوط به شکایت کنید و درخواست واریز حق بیمه کنید و رای بگیرید. اگر کارفرما وجود داشته باشد که احتمالا به نتیجه می‌رسید و اگر الان دسترسی نداشته باشد میتوانید تاییدیه تامین اجتماعی را بگیرید و حق بیمه را خودتان به نرخ روز به حساب تامین اجتماعی واریز کنید تا برایتان ارسال شود. اگر در شهر تهران باشید می توانید به ما وکالت محضری دهید تا به جای شما در جلسه اداره کار شرکت کنیم و رای مثبت را بگیریم و اگر در شهرستان باشید ما نمی‌توانیم به جای شما در جلسه برویم  ولی می‌توانیم دادخواست شما را در سایت اداره کار  ثبت کرده و به خوبی دادخواست را بنویسیم و فقط خودتان در جلسه حضور پیدا کنید. البته ما مدارک کافی را در سایت آپلود میکنیم تا به نتیجه برسید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر