وکیل دیه برای خوزستان

 سلام علیکم.عرض ادب خدمت شما. بنده در شرکتی مشغول به کار هستم. سمت بنده انباردار هستش. از آن جایی که زیر نظر پیمانکار مشغول به کار هستیم علاوه بر انبارداری کارهای متفرقه هم مجبوریم انجام دهیم. در حین کار رباط انگشت شست دست بنده پاره شده (بعلت جابجایی 1 کامیون نوشابه) . الان که پیگیر شدم بیمه ایران شعبه بندر امام خمینی(خوزستان) اعلام کردند که پارگی رباط شامل بیمه نمیشه. آیا صحت داره این موضوع؟  تشکر از شما؟! و اینکه شما برای خوزستان وکالت تقبل میکنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که  این موضوع صحت ندارد. شما باید رای پزشکی قانونی در این زمینه را بگیرید و به بیمه ارائه دهید و اگر بیمه مبلغ مورد نظر را پرداخت نکرد کارفرما مسئول است.  در هر صورت می توانید از کارفرما یا مسئول بیمه شکایت کنید. ما در خوزستان نیرو نداریم ولی شکایت شما را از طریق دیوان عدالت اداری و بیمه مرکزی می توانیم در تهران به جریان بیندازیم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر