شکایت بابت دیه کاهش بینایی از کارفرما

 با سلام ! اینجانب مهر ۱۴۰۰ در کارگاه سیم جوشکاری به چشم چپ اصابت کرده و قرنیه چشم چپ پاره شد و لنز چشمم نیز آسیب دید . کارگاه دارای بیمه مسئولیت آسیا است و من از کارفرما شکایت نکردم .حالا بعد از عمل لنز طبیعی بعلت صدمه برداشته شده و در عمل دوم لنز طبی کار گذاشته شد .حال دید بنده به ۴دهم کاهش پیدا کرده است. حالا بیمه مسئولیت آسیا مبلغ ۴۸ میلیون تعیین کرده که خیلی کمتر از مقدار واقعی دیه کاهش دید  چشمم است. می خواستم بدانم اگر این مبلغ را قبول کنم بعدها میتوانم از کارفرما جهت گرفتن دیه کامل شکایت کنم؟ 

بعدها می توانید در این زمینه شکایت کنید و البته باید مدارک کافی داشته باشید یعنی اینکه مدارک بیمارستانی و میزان کاهش بینایی را  دقیقا در مدارک پزشکی مشخص کرده باشد. البته توجه داشته باشید که اگر زمان زیادی گذشته باشد شکایت ممکن است به نتیجه نرسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر