شکایت بابت دیه کاهش بینایی از کارفرما

 با سلام ! اینجانب مهر ۱۴۰۰ در کارگاه سیم جوشکاری به چشم چپ اصابت کرده و قرنیه چشم چپ پاره شد و لنز چشمم نیز آسیب دید . کارگاه دارای بیمه مسئولیت آسیا است و من از کارفرما شکایت نکردم .حالا بعد از عمل لنز طبیعی بعلت صدمه برداشته شده و در عمل دوم لنز طبی کار گذاشته شد .حال دید بنده به ۴دهم کاهش پیدا کرده است. حالا بیمه مسئولیت آسیا مبلغ ۴۸ میلیون تعیین کرده که خیلی کمتر از مقدار واقعی دیه کاهش دید  چشمم است. می خواستم بدانم اگر این مبلغ را قبول کنم بعدها میتوانم از کارفرما جهت گرفتن دیه کامل شکایت کنم؟ 

بعدها می توانید در این زمینه شکایت کنید و البته باید مدارک کافی داشته باشید یعنی اینکه مدارک بیمارستانی و میزان کاهش بینایی را  دقیقا در مدارک پزشکی مشخص کرده باشد. البته توجه داشته باشید که اگر زمان زیادی گذشته باشد شکایت ممکن است به نتیجه نرسد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر