شکایت به علت آسیب های ایجاد شده به ریه

 با سلام وقت شما بخیر! بنده بر اثر تماس با مواد خطرناک شیمیایی رزین فایبرگلاس که خیلی از همکارهایم صدمه دیدند ولی نه مثل من بیشترشون از پوست صدمه دیدند. بنده هم نقاش این واحدم. ریه ام ۵۷ درصد از کار افتاده و آلرژی شدید پیدا کردم. میشه راهنماییم کنید که اگر کار به جای باریک کشید شکایت کنم؟! صاحب کارم خیلی بی تفاوته روزهاییم که دنبال درمان بودم چند بار از حقوقم کم کرده است. دیه ریه ام با این درصد چقدر میشه؟ تشکر؟

پرونده بیمارستانی تان را کامل کرده تا میزان آسیب ها توسط پزشک تعیین شود. به نظر من باید زودتر شکایت کنید که از زمان آن نگذرد. پزشکی قانونی اگر زمان بگذرد به سادگی در این زمینه نظر نخواهد داد. اگر بگذارید بگذرد در طول زمان آسیب های تان علت مشخصی نخواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر