شکایت به علت آسیب های ایجاد شده به ریه

 با سلام وقت شما بخیر! بنده بر اثر تماس با مواد خطرناک شیمیایی رزین فایبرگلاس که خیلی از همکارهایم صدمه دیدند ولی نه مثل من بیشترشون از پوست صدمه دیدند. بنده هم نقاش این واحدم. ریه ام ۵۷ درصد از کار افتاده و آلرژی شدید پیدا کردم. میشه راهنماییم کنید که اگر کار به جای باریک کشید شکایت کنم؟! صاحب کارم خیلی بی تفاوته روزهاییم که دنبال درمان بودم چند بار از حقوقم کم کرده است. دیه ریه ام با این درصد چقدر میشه؟ تشکر؟

پرونده بیمارستانی تان را کامل کرده تا میزان آسیب ها توسط پزشک تعیین شود. به نظر من باید زودتر شکایت کنید که از زمان آن نگذرد. پزشکی قانونی اگر زمان بگذرد به سادگی در این زمینه نظر نخواهد داد. اگر بگذارید بگذرد در طول زمان آسیب های تان علت مشخصی نخواهد داشت.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر