درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری ام اس

 با سلام ! ببخشید ، من از سال ۹۴ بیماری ام اس دارم و در سال  ۱۴۰۰   برای از کار افتادگی اقدام کردم.  چون سالهای قبل توانایی کار داشتم  در کمیسیون پزشکی بدوی برای من کمتر از ۶۶ درصد زدند در صورتی که از قویترین آمپول ام اس ( زاکرل ) استفاده میکنم و در ام آر آی جدیدم پلاکهای مغزم بیشتر شده و چون کارم بالای پله و ارتفاع است ، یعنی نصاب کرکره برقی هستم و تعادل زیادی در ارتفاع ندارم منو ازکاراقتاده کلی نکردند. می خواستم بدانم اگر اعتراض بزنم به نتیجه میرسم ؟ در ضمن بالای ۱۸ سال سابقه بیمه دارم . ممنون میشم راهنمایی کنید و یا وکالت منو قبول کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که  اگر  اعتراض بزنید احتمال به نتیجه رسیدن شما ۵۰ درصد است. بهتر است مدارک تان را به صورت کامل تر ارائه کنید. ما در کرمانشاه نیرو نداریم ولی می توانیم مدارک تان را به گونه ای ارسال کنیم که به نتیجه برسید . اگر به نتیجه رسیدید دستمزد ما 10 میلیون تومان می شود . بهتر است بیماری های دیگر تان را هم ثبت کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر