وکیل برای شکایت به رای دیه

 سلام خسته نباشی ببخشید! من روز اول برای تونل کارپال دست راست ۶ درصد و نیم دیه کامل زدند چون برای  ترک مچ و در آمدن ناخن دیه صادر نشده بود. اعتراض زدم الان ۶درصد و نیم ۳درصد بیست وپنج صدم زدند. اعتراض کردم دوباره همین رای صادر شده است. آیا امکان دارد که دوباره اعتراض کنم ممنونم. بعد کمیسیون پزشکی ۳۰درصد از کار افتادگی بهم دادند. آیا اگر پرونده تحویل بگیرید چقدر هزینه دارد؟

باسلام!   در ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بفرمایید. ضمنا بگویید  که چند مرحله اعتراض کردید  و آیا برای دیه بوده است و به کجا اعتراض کرده اید. کدام پزشکی قانونی و کدام دادگاه.  ۳۰ درصد از کار افتادگی برای کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی بوده است یا جای دیگری بوده است ؟  اگر برای دیه می خواهید شکایت کنید و نسبت به دیه اعتراض دارید ما می توانیم پرونده تان را انجام دهیم و با امضای قرارداد در پایان کار حق الزحمه مان را بگیریم. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر