انتقال سابقه از نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 با سلام! عرض ادب ! بنده حدود ۱۲ سال سابقه بیمه نیروهای مسلح دارم از سال ۷۶ تا ۸۸ . الان که بیمه تامین اجتماعی هستم چطور میتونم اون سابقه رو بیارم تامین !؟  چه کارهایی باید انجام داد؟ وکالت شما چطوره ؟ متشکرم ؟

ابتدا نام و نام خانوادگی خودتان را بفرمایید. در پاسخ به سوال شما باید بگویم که با توجه به حق بیمه‌ای که الان پرداخت می کنید و بهتر است حداقلی باشد چون بر اساس آن مابه التفاوت حقوق بیمه نیروهای مسلح دریافت می‌شود می‌توانید سابقه کار را انتقال دهید. البته تاییدیه های تامین اجتماعی و دوندگی زیادی دارد.یک سری کارها را هم باید خودتان انجام دهید یعنی کارهایی که مربوط به نیروهای مسلح است و کارهای تامین اجتماعی آن را اکثراً ما انجام می‌دهیم. البته نامه های مربوطه به نیروهای مسلح را نیز ما آماده می کنیم. ما یعنی گروه بیمه جو 10 میلیون تومان می گیریم و کار شما را انجام میدهیم  بعد از اینکه کارتون انجام شد ۱۰ میلیون ما را یکجا پرداخت می‌کند . البته قبلا قراردادی برای پرداخت آن می نویسیم. بابت انتقال سابقه باید مابه التفاوت به تامین اجتماعی پرداخت کنید و با توجه به حقوق شما مابه التفاوت تعیین می شود مثلا اگر حداقلی باشد حقوقتان شاید حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان باید برای انتقال سابقه به تامین اجتماعی پرداخت کنید. اگر توان پرداخت چنین پولی را دارید می توانید در مورد ادامه کار با هم صحبت کنیم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر