مقصر تصادف فرعی به اصلی با سرعت زیاد

 با سلام شبتون بخیر! ببخشید من یه سوالی داشتم؟ پدر من چند روز پیش از خیابان فرعی  بعد اینکه دید ماشینی نیست وارد خیابان اصلی شد با سرعت مطمئنه با موتور. بعد یه خودرو با سرعت خیلی زیاد از خیابان اصلی زد به پدرم. اصلا نمیدونست ماشینشو کنترل کنه سپر ماشین خورد به پای پدرم و پاش خورد شد. پای چپش! خیابان اصلی دو لاین پدرمن اولین لاین رد کرد رفت تو دومی سر چهارراه ماشین زد بهش حتی پدرم سعی کرد فرار کنه اما اون اتومبیل نتونست ماشین کنترل کنه؟ اینجا مقصر کیست؟

با سلام! از نظر منطقی بخواهیم نگاه کنیم پدر شما مقصر نیست. ایشان سرعت بسیار بالایی داشته است ولی قانون معمولاً در این گونه مواقع چیز دیگری می‌گوید. طبق قانون پدر شما در بهترین حالت ۵۰ درصد مقصر است ولی معمولاً افسر های راهنمایی و رانندگی، پدر شما را چون از فرعی به اصلی وارد می‌شده است صد درصد مقصر اعلام می نمایند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر