همپوشانی بین بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت

 با سلام ! وقت بخیر یک سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید؟ من بعد از چند سال وقفه  از اردیبهشت و خرداد  از طرف یک شرکتی واسم بیمه تامین اجتماعی واریز میشه. و توی سوابق بیمه ام هم درج شده است. اما امروز به پزشک و داروخانه مراجعه کردم  بهم گفتند بیمه ندارید و برایم هزینه ها را آزاد حساب کردند. بنظرتون چرا حمایت درمانی نیستم ؟  البته بیمه سلامت بودم دلیلش بیمه سلامت نیست بنظرتون؟ سایت تامین اجتماعی  رو چک کردم توی سوابقم هست ولی از حمایت درمانی برخوردار نیستم؟

در پاسخ به سوال شما امیدوارم مشکل شما تا به حال حل شده باشد. ولی معمولا در برخی مواقع مشکل دارد و ارتباط سیستم نسخ الکترونیک به سیستم تامین اجتماعی برقرار نیست و از این نظر می گویند که شما حمایت درمانی ندارید. معمولا بعد از چند مدت درست میشود. این موضوع ربطی به بیمه سلامت ندارد و اگر بین دو بیمه همپوشانی وجود داشته باشد بیمه سلامت حذف میشود نه بیمه تامین اجتماعی.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر