همپوشانی بین بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت

 با سلام ! وقت بخیر یک سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید؟ من بعد از چند سال وقفه  از اردیبهشت و خرداد  از طرف یک شرکتی واسم بیمه تامین اجتماعی واریز میشه. و توی سوابق بیمه ام هم درج شده است. اما امروز به پزشک و داروخانه مراجعه کردم  بهم گفتند بیمه ندارید و برایم هزینه ها را آزاد حساب کردند. بنظرتون چرا حمایت درمانی نیستم ؟  البته بیمه سلامت بودم دلیلش بیمه سلامت نیست بنظرتون؟ سایت تامین اجتماعی  رو چک کردم توی سوابقم هست ولی از حمایت درمانی برخوردار نیستم؟

در پاسخ به سوال شما امیدوارم مشکل شما تا به حال حل شده باشد. ولی معمولا در برخی مواقع مشکل دارد و ارتباط سیستم نسخ الکترونیک به سیستم تامین اجتماعی برقرار نیست و از این نظر می گویند که شما حمایت درمانی ندارید. معمولا بعد از چند مدت درست میشود. این موضوع ربطی به بیمه سلامت ندارد و اگر بین دو بیمه همپوشانی وجود داشته باشد بیمه سلامت حذف میشود نه بیمه تامین اجتماعی.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر