نقص مدارک برای دریافت بیمه بیکاری

 سلام! من مدارک برای بیمه بیکاری فرستادم سامانه!  الان نگاه کردم زده نقص مدارک؟! متغیر بودن تاریخ قرارداد و نامه عدم نیاز.

تاریخ قرارداد از۵/۳/۱۴۰۰ به مدت یکسال نوشته شده و نامه عدم نیاز تاریخ اخراج ۱۰/۴/۱۴۰۱زده است. خوب من تا این تاریخ کارکردم یک ماه بیشتر از قرارداد الان چیکار کنم ؟ میشه با مهر شرکت قرارداد ببرم یک بند اضافه کنه که یک سال ویک ماه بوده و تا این تاریخ کارکرده یا راهکار دیگه ای داره چون عدم نیاز تغییر بدیم اون مساله یک ماه مهلت مشکل سازمیشه بعدم مغایرت میشه با نامه قبلی ؟

با سلام! نه! به نظر من تنها راهی که دارید دیگه حالا اگر جوابم به دردتون بخورد و تا حالا کار دیگه ای نکرده باشید این که شما باید قرارداد جدید را ارائه کنید. یعنی قرار داد این قرارداد جدید با مهر و امضا داشته باشید که در اثنای قرارداد دوم اخراج شدید در نتیجه نامه عدم نیاز دارید و همین که در اواسط قرارداد اخراج شده اید و این قرارداد با همون کارفرمایی قبلی بوده و مجموعه بیشتر از یکسال سابقه داشتید مشکلی از این نظر نخواهید داشت و می توانید از بیمه بیکاری استفاده نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر