شکایت به رای سختی کار توسط کارفرما

 با سلام! در مجتمع دام و طیوری مشغول کار هستم که چند تا از همکاران با مَشاعل سخت و زیان آور بازنشست شدند که هر کدام اقلا  ۷ ماه بعد از تایید سختی کارشان از سوی کمیته بدوی با فرم چهار اعتراض کارفرما با تاخیر بازنشست شدند و این روند برای بنده هم بعد از تایید نهایی کمیته بدوی با فرم چهار تکرار شده و الان حدود ۵ ماه به دلیل اعتراض  در این محیط بسیار آلوده به فرمالین به اجبار ماندم. سوال؟ آیا واقعا برای فرم چهار و بازبینی نیاز به ۷ ماه زمان دارد؟ چگونه میشود به اینکار سرعت بخشید؟ من آسم دارم پزشک منو در این شغل ممنوع کرده است ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که واقعیت این است که باید حضوری پیگیری کنید و هر روز پیگیر باشید. این فرایند بعضی موقع ها از چهار ماه تا یک سال یا حتی بیشتر طول می کشد. اعتراض کارفرما که معمولاً بعد از تایید اداره کار بسیار طول می کشد. سعی کنید حضوری هر روز و هر هفته پیگیری کنید تا به نتیجه برسید. راه دیگری ندارد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر