درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری آر پی

 سلام وقتتون بخیر! داخل سایت بیمه جو داشتم شرایط از کار افتادگی رو میدیدم که متوجه شدم شامل بنده میشه. من مادرزاد بیماره آر پی دارم و بخاطر همین مشکل معافیت خدمت دارم. میخواستم ببینم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم که چطور میتوانم اقدام کنم؟ در صورت قبول کمکتون در انتهای کار چقدر هزینه وکالت تان میشه ؟ با سپاس ؟

با سلام . ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بنویسید. بستگی به سابقه بیمه تان دارد . این که اجباری باشد یا خویش فرما؟ اگر مادرزادی باشد احتمال زیاد دارد اصلا به شما تعلق نگیرد . سابقه بیمه تان را ببینم بهتر می توانم نظر دهم. همچنین سیر بیماری تان نیز بسیار مهم است و البته اینکه در کدام شهر زندگی می کنید و به کمیسیون پزشکی کدام شهر می روید.هزینه وکالت ما ناچیز است


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر