آیا بیمه رانندگان دیگر یارانه ندارد؟

 با سلام! بنده 7 سال بیمه تامین اجتماعی ریختم. بیمه رانندگان درون شهری یعنی بیمه تاکسیرانی ولی متاسفانه تو ایام کرونا  دیگه نتوانستم ادامه بدم قطع شد. حالا میخوام دوباره ادامه بدم میگن دیگه امکان وصل دوباره وجود نداره اگه میخوای ادامه بدی باید بیمه خویش فرما بریزی بیمه خویش فرما هم دوبرابر بیمه ای هستش که میریختم. خودتون بهتر میدونید یعنی بیمه بدون سوبسید؟! لطفا یه راهنمایی کنید بنده چکار کنم؟ آیا امکان بازپس گیری اون  7 سالی که ریختم به هیچ وجه امکان نداره؟؟ یا اینکه اون 7سال امکانش هست بتونم انتقال بدم به بیمه های بخش خصوصی ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که انحصار را نمی توانید از بگیرید سابقه بیمه برایتان باقی می ماند و قابل انتقال به بیمه بخش خصوصی نیست فقط می‌توان به بیمه روستاییان انتقال داد که به نظر من فایده خاصی ندارد. بیمه تاکسیرانی جدید متاسفانه دیگری یارانه ندارند و هیچ کاری نمی توان کرد. به نظر من بیمه خویش فرمای ۱۲ درصد بکنید که ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان می‌شود. این بهترین کاری هست که میتوانید انجام دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر