درخواست ازکارافتادگی معلولین بهزیستی برای ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام ! من سال۹۰ بیمه شدم خویش فرما از طریق بهزیستی و روز اول ۴۰ درصد برایم زدند. الان معلولیت من خیلی شدید شده است. برای از کارافتادگی اقدام کردم! به نظر شما قبول میکنند؟ ممنون از راهنماییتون؟! اگه راه داره که حضوری بیام خدمتتون که شما وکالتم را  بر عهده بگیرید ممنون؟ شرمنده اگه لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم چون پیام اومده که دیروز پرونده من را فرستادند استان برای بررسی ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم ابتدا نام و نام خانوادگی خود را اعلام بفرمایید و اینکه چند سال سابقه بیمه دارید که احتمالاً ده سال می باشد.  همچنین بفرمایید شهرت آن کدام شهر است با اینکه مشکل معلولیت تان از چه نوعی است. در ضمن بفرمایید که پرونده شما را به کدام استان فرستاده شده است چون که پرونده از شعبه به کمیسیون پزشکی ارسال می شود و به جای دیگری ارجاع نمی شود.  ما با شما قرارداد می‌بندیم و در پایان کار که به نتیجه رسیدیم ده میلیون تومان از شما دریافت می‌کنیم اگر هم به نتیجه نرسیدیم چیزی نمی گیریم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر