چگونگی اثبات حادثه برای دریافت دیه

 با سلام من راننده مینی بوس هستم پایه دو دارم ولی کارت هوشمند مسافربری نرسیدم درست کنم چون یک هفته سر کارم رفتم. و به سرعت گیر برخورد کردم و یکی از مهره کمرم شکست ولی به پلیس خبر ندادم و حرکت کردم و بعد از چند ساعت درد کمرم شدید شد. و به دکتر رفتم سیتی اسکن گرفتم مشخص شد که مهره کمرم شکستگی دارد چگونه میتوانم ثابت کنم که به سرعت گیر برخورد کردم . تا از بیمه ماشین استفاده کنم در ضمن کارمندان شرکت با من بودند. اگر شهادت بدهند و از پیمانکار نقلیه در آن تاریخ گزارش حادثه بیارم دادگاه قبول میکنه به این مستندات متشکرم؟

تنها راهی که دارید این است که از طریق شورای حل اختلاف و کارشناسی شورا و کمک شاهدانی که دارید گزارش حادثه و کروکی حادثه بگیرید. حادثه و گزارش مربوطه را از طریق دفاتر خدمات قضایی به پزشکی قانونی مراجعه کنید و دیه خود را تعیین کنید. البته مهم ترین نکته شورای حل اختلاف است چون باید اثبات شود که این آسیب بر اساس برخورد با سرعت گیر بوده است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر